WEBMASTER:JANA MALINSKÁ

 

Mé jméno je Radoslav Parolek a o kynologii se zajímám cca od roku 1989  ,kdy mi maminka koupila prvního N.O. Assan  z Eharu   a spolu jsme se stali členy ZKO Nový Jičín a časem se zúčastňovali různých zkoušek a obranářských závodů.

Již v té době mi imponovala práce figuranta a tak jsem na cvičišti sbíral první zkušenosti. Poté začala má spolupráce s Lubošem Kleslou a přípravou jeho Brita  Boženka k vrcholovým akcím a jiných psů ke služebním a armádním praxím.

Po několikaleté pauze  jsem obnovil spolupráci se ZKO Suchdol n. Odrou a boxerkáři, kde jsem připravoval jedince k bonitacím a zkouškám.

A nyní se svou přítelkyní chováme velké knírače se zaměřením na jejich výkon. Řekl bych,že se snažím na sobě pracovat,získávat si kvalifikaci, zkušenosti i díky různých kurzů a přednášek,používat tak alternativní metody a individuální přístup k různým povahám psů a výcvikové vyspělosti psovodů.

Ve fotogalerii najdete několik známých a ještě neznámých kynologů.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně figurování a tréninků, můžete použít návštěvní knihu na našich stránkách nebo mail RParolek@seznam.cz.

Těším se na Vaší spokojenost

Radek Parolek

Xandino...

My name is Radoslav Parolek, and I have been interesting in cynology since a year 1989, when my mummy bouhtg me my first dog – German shephard Assan from Ehar and we started to be a members of ZKO Nový Jičín. Over time we have passed different examinations and races in defences.

In that time I fall in love to helper work, and I started to gain my first experiences. Then I began with cooperation with Luboš Klesla and preparition his dog Brita Boženka toward to topping actions and another dogs for special and army practises.

After couple of years pause I restored a cooperation with ZKO Suchdol n. Odrou and owners of German boxers, where I prepared this individuals for examinations and animal musters.

Now, we are breeding a giant schnauzer with directon to achievement with my girl-friend. I think, I´m trying work on myself, gain qualification, experiences, for example by visiting many courses and lectures. In my practise I´m trying to use alternative methods and individual aproach adapted for various characters of dogs and training maturity dog handlers.

Videogalerie:

-tréninkové video s dobrmanem Drake Drago Alary Aslar
 

Prezentace figurantské práce ze závodu ZKO Suchdol,kat. IPO3,plemena NO,BOM a VK si prohlédněte ZDE

  

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie:

 Hilton Stanios-trénink se štěnětem Boxer J.Halfarové-úč.MR boxerů N.O.Barunka Black Chabet Wizard Bitt Box-trénink St.Brillant Radinie  

Uragan v. Elberfeld - zákus po revíru  uragan2.jpg (236855 bytes) Gallant Zorro Radinie belgický ovčák malinois Sally Alph.Bohemia

  BOM závod H.Suchá Fox ze Stříbrného kamene Dove Gymor Phillippe Bitt-Box Philippe Bitt Box trénink  

philipe3.jpg (183247 bytes) sally.jpg (160212 bytes) Baileys tlačení... Hovawart Bary Ostravské hvozdy boxer Larry

boxerka Asta Hyro Waji trénink Hyro Waji trénink Hyro Waji trénink