Obedience leden 2008

Tak tady máme novou kynologickou sezonu 2008 a prvním naším krokem bylo pořádání obedience v novém kabátku.
Tím,že akce byla pořádána v lednu, bylo nutné zajistit přiměřený objekt.To se nám asi podařilo na 200%, díky shovívavosti a vstřícnosti obce Suchdolu nad Odrou nám byl nabídnut a pronajat velmi hezký a zrekonstruovaný kulturní dům a k noclehu poskytnut místní Penzion nacházející se ihned za kulturním domem a velmi hezky a čistě zařízen,až komfortně, se snídaní v ceně noclehu!
V kulturáku jsme měli k dispozici i kuchyňku,kde se účastníkům dostalo veškerého občerstvení,nápojů a teplého jídla a v sále,tak jak ho znáte např z plesů, probíhaly tréninky všech disciplín a cviků zaměřujících se na obedienci a poslušnosti. Psům nedělaly problémy ani parkety,ani uzavřený prostor,ani docela poblíž ležící čtyřnozí kolegové. Ti dvounozí-pánečci si mohli hezky v klidu,teple užívat informací a postřehů ,které Petra Florschuetz předávala jako vždy plná energie.
Tentokrát se zúčastnili i dva mládežníci-Dominik Pasler 11let s border kolii a Lucie Kalová s velkým kníračem 13let.I k nim měla Petra velmi pěkný a přiměřený profesionální přístup a dětem se to moc líbilo.Je třeba vychovávat hlavně naše následníky :-) !
Tudíž již za měsíc-v únoru na témže místě se těšíme na další akci.

Přeji všem do sezony 2008 šťastný krok

Veronika Staniová