Tohoto VV tradičně konaném v Hranicích na Moravě se zúčastnilo 17 psovodů a jejich blízcí jako doprovod, přijely potrénovat a dokonce i splnily zkoušky z výkonu dvě psovodky ze Slovenska, tedy tři, ale Katka žije na Moravě.Někteří se takovéto akce zúčastnili zcela poprvé,jiní vůbec v roli psovoda a další na zkoušce z výkonu. Proto se dá říci,že byl pro organizátory krapet náročnější, avšak z mého pohledu velmi úspěšný, za čímž stojí výsledky a snad i nastartování mnohých z nás směrem ke sportovní kynologii,výcviku,popř výstavám a chovu. Jako užitečný doplněk času mezi výcvikem vykryla Renáta Nováková úpravou některých jedinců a najednou se z střapatých jedinců stali pohlední junioři-knírači :-). Novákovi tento VV měli trošku náročnější, Renču jsme postavili do role vedoucího zkoušek a byla opravdu pravou rukou rozhodčího, stejně jako zkušená Pavla.
Tolik krátce k tomuto hezkému víkendu, kde se sešla i výborná parta lidí a nechám prostor jiným k případnému článečku :-)

Přejeme mnoho úspěchů a příjemnou zimní sezonu Veronika a Radek
Zúčastnění psovodi:
Alena Balcarová a Parson Russell terrier Abby a VK Avalon Misty Gabricio
Pavla Zatloukalová a VK Ilusion Chov Pauli
Katarína Jakubáčová a VK Charles Stanios
Pavel Novák a VK York Star Radinie a Nikita Radinie
Renáta Nováková a VK Grand Radinie
Miloš Kapuch a NO Gass
Kateřina Komedová a CC Elbis Hlinecký svah
Iveta Podrabská a VK Chessie Radinie
Miriam Butyková a VK p+s Dog Love Ferrari z Eridanu SR
Henrieta Okruhlicová a VK Dark Deamon Triumetal SR
Lucie Rulfová a BOX Anita Fender Edda
Hanka Motyčková a BOM Brittany Mi-Ji
Honza Marek a VK Chutty Stanios
tréninků se zúčastnili Ruda s Ginem, Gabriela s Falkem,Hanka s NO, Hanka s ErosemZAJÍMAJÍ VÁS FOTKY Z TÉTO BEZVA AKCE? PROHLÉDNĚTE SI JE V TOMTO ALBU...čeká na vás 212 foteček :-)


Charles Stanios - první obrany Chutty Stanios obrana Ladya IPO V